Нерухомість тернопіль, оголошення, купівля, продаж в Тернополі

Нерухомість в Тернополі

Увійти на сайт

Екскурсії по Львову

Львів - одне з найбільш особливих міст України . Здається , що на нього не діють ніякі тимчасові закони , він все так само наповнений атмосферою старовини , а вузенькі вулички здаються казковими . Приїхавши в це місто можна просто гуляти по вулицях і сидіти вечорами в одній з множин маленьких кав'ярень , але повною мірою познайомитися з містом можна тільки відвідавши його пам'ятні місця. Для цього й існують екскурсії по Львову

У Львові збереглася величезна архітектурне , літературну та музичну спадщину. Для того , щоб охопити все, не вистачить і місяця. Тому почати краще з оглядової екскурсії у Львові < . Під час цієї пішої прогулянки по гучних мостовим міста гості побачать культові релігійні споруди, що відносяться до різних конфесій . Монастирі , церкви , костели , і все - найкрасивіші пам'ятки архітектури.

Ринок - центр середньовічного Львова. Тут гостям показують Ратушу , резиденцію польських королів і єпископів , розповідають захоплюючі історії , присвячені цим місцям.

Цікавий відрізок туру називається « мандрівкою над підземною рікою». Шлях проходить по вулиці , по центру якої в давні часи текла річка Полтва . Коли люди почали облаштовувати місто , вони сховали річку під землю. У цій частині екскурсії зустрічаються пам'ятники історії самих різних періодів . Пам'ятник Адаму Мцкевічу , пам'ятник Тарасу Шевченку , оперний театр , який є одним з найголовніших прикрас міста . Він вражає красою архітектурного ансамблю , сцени , залів.

Подорож по центральних проспектах приведе на Марійську площу. На ній знаходиться дивно красиве скульптурне зображення Діви Марії , якому моляться і католики , і православні. У безпосередній близькості від площі знаходиться будинок , де народився письменник Леопольд фон Захер- Мазох , знаменитий винахідник « мазохізму» . Любителі гострих відчуттів можуть відвідати присвячене цьому «Мазох -кафе » , покуштувати перцовой горілки і відчути на собі удари батогом.

Для тих , кому мало простий оглядової екскурсії , існують тематичні екскурсії по Львову . Це і автомобільна поїздка по єврейських місцях міста , з відвідуванням єврейського кварталу і пам'ятників жертвам Голокосту , і відвідини більшості грандіозних замків Львівщини , і навіть відвідування школи писанкарства . Кожен знайде для себе прийнятний варіант і навряд чи пошкодує про згаяний час .

 

Нерухомість у Львові, продаж. Купити саджанці плодових дерев у Львові.